هتل کاستلو مار گرجستان

                      هتل کاستلو مار گرجستان                  

  Hotel Castelo Of The Georgian Snake

هتل کاستلو مار گرجستان هتلی ۵ ستاره واقع در بهترین منطقه ی مکانی گرجستان می باشد . نمای زیبای این هتل مانند برج های شهر استانبول است ، دلیلی که این شباهت را بیشتر میکند دوردیف پله در دو طرف این هتل بسیار زیبا می باشد . رنگ سفید که در خارج از آن استفاده شده زیبایی آن را افزایش داده است همچنین دارای استخر رو باز و حمام آفتاب طبیعی در کنار استخر و سونا و جکوزی می باشد .

اتاق ها

این هتل ۵ ستاره دارای اتاق های متنوعی است که بسته به نیاز مسافرین انتخاب میگردد اما نقطه مشترک در بین آنها وجود بالکنی همراه با میز و صندلی حصیری زیبایی رو به نمای آرامش بخش دریاچه ی کوه با زیبایی پوشیده شده از سبزی درختان می باشد . در بخشی از اتاق میز کار برای مسافرینی که در طول سفر نیز باید به مسئولیت خود رسیدگی کنند وجود دارد . نمای داخلی آن نیز برگرفته از معماری استانبول می باشد. وجود صندلی در بخش جلویی تخت خواب اکثرا در ترکیه یافت می شود که در هتل کاستلو باعث منحصر به فرد شدن آن گشته است .

استخر

این هتل دارای دو مدل استخر هم سر پوشیده و هم رو باز می باشد که حمام آفتاب آن در بخش بیرونی و سونا خشک و بخار و جکوزی در کنار استخرسرپوشیده ی آن بنا گردیده است .

نما

نمای این هتل بسیار زیبا می باشد. علاوه بر معماری خاص آن جایگاه قرار گرفتن این مکان باعث توجه زیاد مسافرین به آن گردیده ، از طرفی به ارتفاع کوه و در کنار آن به دریاچه ای با نمای سبز درختان اطراف که آنرا منطقه ای رویایی کرده است ختم میگردد و از طرف دیگر وجود استخر و حمام آفتاب در کنار آن ، نمای زیبایی به این مکان بخشیده است . تماشای غروب در این هتل بی مانند است و قطعا برای همین افراد خاطره تکرار نشدنی به جا میگذارد .

ورزش ها

این هتل ۵ ستاره دارای ورزش های متعددی می باشد که میتوان به زمین بولینگ و و تنیس اشاره کرد همچنین از دیگر امکانات آن بازی بیلیارد در اتاق مخصوص ، سالن بدنسازی با امکانات کامل و دارا بودن تمامی دستگاه های مورد نیاز افراد می باشد.