هتل رادیسون بلو ایوریا تفلیس | گرجستان

هتل رادیسون بلو ایوریا تفلیس

هتل لوکس رادیسون بلو که از نظر موقعیتی در بهترین منطقه تفلیس بنا شده است یکی از برترین هتل های تفلیس محسوب میشود که با اطمینان می شود گفت که این هتل بهترین هتل تفلیس برای اقامت و گذران وقت می باشد که سالانه گردشگران زیادی را از سراسر دنیا به سمت خود جذب می کند. اگر مسافر تور تفلیس می باشید و قصد دارید چند روزی را در این شهر سپری کنید پیشنهاد اول ما به شما هتل رادیسون بلو ایوریا تفلیس می باشد.

معرفی هتل

هتل 5 ستاره رادیسون بلو ایوریا تفلیس که به هتل شیشه ای نیز معروف است، در 18 طبقه در تفلیس بنا شده است. این هتل دارای دویست و چهل و نه اتاق می باشد که بلندی این هتل باعث شده است که تمامی اتاق ها چه رو به دریا چه رو به شهر از منظره ای بسیار زیبا و عالی برخوردار باشند.

امکانات هتل رادیسون بلو ایوریا تفلیس

هتل رادیسون بلو ایوریا تفلیس با امکانات بی نظیرش اقامتی به یاد ماندنی را برای شما به ارمغان خواهد آورد که برخی از این امکانات را در پایین نام خواهیم برد ولی قبل از آن ها یکی از ویژگی هایی که این هتل را نسبت به هتل های دیگر متمایز می کند وجود فروشگاه های بسیار زیاد و مختلف در این هتل می باشد. همچنین یک صرافی برای سهولت تهیه پول مسافران تور تفلیس در این هتل وجود دارد.

این هتل دارای استخر سرپوشیده می باشد که در تمامی فصل های سال آماده خدمت رسانی به مسافران تور تفلیس می باشد.

حمام ترکی، مرکز سلامت و آبگرم، ماساژ، سونا، سولاریوم و ... از دیگر امکانات هتل رادیسون بلو ایوریا تفلیس می باشد که برای آسایش حال مسافران تور تفلیس در این مجموعه جمع آوری شده اند.

اتاق های هتل رادیسون بلو ایوریا

هتل رادیسون بلو ایوریا تفلیس با اتاق های لوکس و مدرنش نظر هر گردشگری را به خود جلب می کند. شیشه های دوجداره این هتل باعث شده است که استراحت در این هتل را به دور از هرگونه سر و صدا و هیاهو تجربه کنید. منظره اتاق های این هتل یا رو به دریا است یا تصویری زیبا از شهر را برای شما به نمایش می گذارد. تلویزیون صفحه تخت و اینترنت بی سیم پرسرعت از دیگر امکاناتی می باشد که این هتل در اختیار مسافران تور گرجستان قرار می دهد.

قوانین هتل

قوانین ورود و خروج این هتل مثل هتل های دیگر می باشد. ساعت ورود به اتاق 14:00 و ساعت تخلیه اتاق 12:00 می باشد.